Ondanks dat er deze week twee dingen op de planning stonden waar ik al heel lang naar uitkeek, was het toch niet echt mijn week. Ik ging twee keer naar De Drie Biggetjes kijken en dat waren wel echt de twee hoogtepunten in mijn week. Zowel bij de eerste als de tweede voorstelling heb ik echt heel hard genoten. Buiten dat deed ik eigenlijk niet zoveel, behalve lezen. Maar dat is misschien ook wat ik nu nodig heb. Ik ga kijken of ik komende weken wat me-time kan implementeren want ik merk dat ik dat heel erg nodig heb. En dan niet alleen thuis maar ook gewoon een keer alleen een koffietje gaan drinken of ergens gaan shoppen of wandelen. Ik zie het wel. Ik heb ook tegen het einde van de week heel weinig tijd op mijn social media gespendeerd en dat deed ook enorm veel deugd. Dus let’s go!

Op zondag deed ik alles behalve rustig aan. Toch tot een bepaald moment. Mijn kleerkast was weer eens een klein nest geworden waardoor ik eigenlijk te weinig overzicht had van wat ik wel en niet had. Heel gevaarlijk als je net als ik soms een veel te kort werkend geheugen hebt. Ik werd nadien heel vrolijk van alle kleurtjes en patroontjes, dus dat was ook een fijn gelukje. Nadien ruimde ik nog wat verder op, en ik las de rest van de dag. Ik deed voor de eerste keer een nieuw giletje aan, wat ik een tijdje terug voor tien euro op de kop heb getikt bij de plaatselijke kringloopwinkel. Yes! Ik was er heel blij mee toen ik het kocht en paste, maar nu ik er effectief een outfit van gemaakt heb werd ik nog blijer.
Maandag deed ik boodschappen op mijn oude werk, wat een heel fijn weerzien was met de collega’s. En dat is ook zowat het enige dat ik me herinner van die dag. Ik speelde ‘s avonds voor het eerst ‘Our Life: Beginning and Always’. Dat is een visual novel, dus eigenlijk speel je het verhaal door keuzes aan te klikken. Het zal nooit echt mijn favoriete soort game worden, maar het verhaal is wel heel mooi en dat houdt me vast.

Dinsdag ruimde ik verder op, tackelde ik een heleboel spullen die weg mogen en kleding die weg mocht. Bij elk stukje dat ik opruim krijg ik wat meer rust in mijn hoofd, dus dat is fijn. Het was gewoon echt een nest geworden door de loop van tijd met spullen die zich opstapelden en soms ook gewoon kaartjes van kleding en ticketjes van winkels. Tegelijkertijd richt ook de kamer een beetje anders in, en ik vind dat toch wel heel leuk. Zeker als ik dan oplossingen heb gevonden om materiaal op te bergen en dan de winkels af te struinen naar bakjes. Ik denk dat dat het ultieme volwassenen bewijs is. Met een korreltje zout op te nemen natuurlijk.
Op woensdag was ik als een kind zo blij, want ik ging naar De Drie Biggetjes kijken! De voorstelling was pas om twee uur, dus ik had nog wel wat tijd. Maar om half negen was ik klaarwakker en het was gedaan met slapen want ik was heel excited. Dat ik de nacht ervoor had gedroomd dat ik veel te laat was opgestaan helpt ook niet echt mee om weer in slaap te vallen haha. Na mijn ontbijtje speelde ik nog eventjes Animal Crossing, en daarna ging ik op de trein naar Brugge. Aangekomen in Brugge gingen we de zaal in en kort daarna begon de musical. Het was zooo fijn! Die musical is mijn jeugd, ik ben ermee opgegroeid. Hij is nu wel wat moderner gemaakt natuurlijk, maar het blijft wel overeind. Ik was anderhalf uur een heel gelukkig mens. We zaten op de balkon trouwens, met een heel goed zicht. Het grappige was dat we uit onze hoek ook iedereen konden zien op en af lopen. Na de musical hebben we nog eventjes door de stad Brugge gewandeld en zijn we gaan eten bij Odette. Die hebben katten robotjes die rondrijden en dat vind ik altijd geweldig. Ik ging trouwens met een vriendin wiens maat meedanste in het ensemble en ze wilde hem heel graag aan het werk zien.

Ik heb geen flauw idee meer wat ik heb gedaan donderdag, dus daar moeten jullie het helaas mee doen. Mij kennende waarschijnlijk heel veel gelezen, want dat heb ik vooral veel gedaan afgelopen week.
Vrijdag was een drukkere dag, want ik had een paar dingen op de planning staan. Ik sliep wat uit, ontbeet en daarna ging ik naar de winkel om boodschappen. Daarna at ik mijn lunch op en las nog wat. Om drie uur ging ik langs de huisarts, want die had ik nodig voor wat papierwerk dat hij moest invullen. Dat was een heel snel bezoekje, maar het moet ook gebeuren natuurlijk. En ‘s avonds speelde ik Coral Island op mijn laptop.

En op zaterdag ging ik dus met een andere vriendin naar de musical kijken. Dit was wel gepland, de voorstelling van woensdag is een paar weken geleden erbij gekomen. Niet dat ik klaag hoor, het was beide met hele lieve mensen en er bestaat niet zoiets als ‘te veel K3’. We spraken rond half een af in Brugge, en daar aten we eerst iets. Daarna gingen we op ons gemakje door de winkelstraten en aten een ijsje. Het was twintig graden voorspeld en dat was het ook echt. Het was de eerste keer dat ik zonder jas en zelfs trui kon lopen en dat maakte me heel blij. Ook heel speciaal want het was de eerste keer dat ik echt buiten open en bloot kon lopen met mijn tattoo’s. Ik ben trots op mijn twee kunstwerken, maar het was de eerste keer dat het warm genoeg was om met blote armen te lopen. Ik heb ze wel netjes ingesmeerd natuurlijk. Het was een heel lekker ijsje, en daarna gingen we door naar het Concertgebouw voor de musical. Deze keer zaten we op rij zes, en ik was er echt van geschrokken hoe dicht dat was. Dat maakte het alleen maar beter. Het publiek was ook echt actief en bij alle grappige momenten lag de hele zaal plat van het lachen. Heel gezellig en enorm van genoten! Ik mis het nu al.
Hoe was jouw week?